Võta meiega ühendust

Ark Fiber Tech Co., Ltd.
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Telefon: 86-755-85251801
Mobiil: 86-13530240369
E-post: shawn@arkoptics.com
E-post: ava@arkoptics.com


CWDM-filter

CWDM-filter

CWDM-i filter, mida nimetatakse ka CWDM-seadmeks, ulatub 1270 nm kuni 1610 nm, 20 nm kanali ruum ja CWL ± 6.5nm passibaas. Meie CWDM filtrid kasutavad roostevabast terasest torupaketti, mis väljastatakse koos 250um palja kiududega või 900um plaastritega, võib katkestada LC, SC, FC, ST ja muud tüüpi pistikuga ...

CWDM-i filter, mida nimetatakse ka CWDM-seadmeks, ulatub 1270 nm kuni 1610 nm, 20 nm kanali ruum ja CWL ± 6.5nm passibaas.

Meie CWDM-filtrid kasutavad roostevabast terasest torupaketti, mis väljastatakse koos 250uumalate kiududega või 900um-plaastritega, mille saab lõpetada ka LC, SC, FC, ST ja muude tüüpi pistikutega.

Omadused

• Thin-Film-Filter (TFF) tehnoloogia

图片 1.jpg • Madal sisestamise kadu
• Kõrge kanali isolatsioon

• Lame ja lai pabeririba
• madala polarisatsioonist sõltuv kaotus
• Epoksiidivaba
• erakordselt stabiilne ja usaldusväärne
• Telcordia GR-1221 nõuetele vastav
• Telcordia GR1209 nõuetele vastav

Tehniline spetsifikatsioon

Üksus

Üksus

Parameetrid

Kanali vahekaugus


20 nm ITU võrgud

Lainepikkuse vahemik

nm

1260-1620

Kanalikeskused (ITU või ITU + 1)

nm

1270/1290 ... 1610 või 1271/1291 ... 1611

Passband

nm

≥ +/- 6.5

Passband ripple

dB

≤0.30

Edastamise sisestamise kaotus

dB

≤0,60

Peegeldusvööndi pulsatsioon

dB

≤0,20

Peegeldus sisestamise kaotus

dB

≤0.40

Edastamine isoleerimine (adj kanal)

dB

≥30

Edastamise isolatsioon (mitte-adj kanal)

dB

≥50

Peegeldus isolatsioon

dB

≥14

Polarisatsioonist sõltuv kadu

dB

≤0.1

Polarisatsioonirežiimi dispersioon

ps

≤0,2

Termiline stabiilsus

dB / ° C

≤0,005

Suundumus

dB

≥50

Tagasisuhtlus

dB

≥45

Optilise jõu käitlemine

mW

≤500

Tõmbetugevus

N

≥5

Töötemperatuuri vahemik

° C

-5 kuni 70

Säilitamise temperatuurivahemik

° C

-40 kuni +85

Fiber tüüpi


SMF-28e

Paketi mõõtmed

mm

≤5,5 x 34

图片 2.jpg

图片 3.jpg

Hot Tags: CWDM filter, Hiina, tarnijad, tootjad, osta, odav
Küsitlus