Võta meiega ühendust

Ark Fiber Tech Co., Ltd.
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Telefon: 86-755-85251801
Mobiil: 86-13530240369
E-post: shawn@arkoptics.com
E-post: ava@arkoptics.com


Vaheseinte atenuaator

Vahesein-atenuaator, tuntud ka kui adapteri tüüpi fikseeritud optiline nõrganaator, kasutab lainepikkusega tundlikku neutraalset tihedusega legeeritud filtrit kahe konnektori vahelise sumbumise saavutamiseks. Sellel on sarnane struktuur naise-naiste standardsele kiudapterile. Püsiva vaheseina optilise nõrganaator on lihtne, ...

Vahesein-atenuaator, tuntud ka kui adapteri tüüpi fikseeritud optiline nõrganaator, kasutab lainepikkusega tundlikku neutraalset tihedusega legeeritud filtrit kahe konnektori vahelise sumbumise saavutamiseks. Sellel on sarnane struktuur naise-naiste standardsele kiudapterile. Fikseeritud vaheseina optiline nõrganaator on lihtne, odav ja kompaktne. Seda on soovitatav kasutada juhul, kui tagastuskaotus ei ole mure ega absoluutne sumbumisväärtus. Neis on kõik paneelile kättesaadavad kiudkonstruktsioonid, kerge paigaldada. Fikseeritud vaheseinte tüübi optilisi nõudeid kasutatakse laialdaselt ODF-is, kiu edastusseadmetes ja -vahendites jne.

Arkopatiliste vaheseinte nõrgendajad on saadaval LC, FC, SC ja ST PC-vormingus, mille fikseeritud sumbumisväärtused on 1dB kuni 30dB. Ühemoodulit saab töötada 1310 nm ja 1550 nm juures.

Vaheseinte atenuaatori tellimisvalikud:

Vaheseina LC-atenuaator
Vaheseina SC atenuaator
Vaheseina FC atenuaator
Vaheseina ST-atenuaator

Omadused

• vaheseinte atenuaator
• naissoost äärise tüüp
• 0dB kuni 30dB nõrgenduse väärtus
• Max 1W optiline sisendvõimsus
• Madal PDL ja sisestamise kadu
• Summutuse täpsus: 0-4dB +/- 0,5, 5-30dB +/- 10%

Tehniline spetsifikatsioon

Parameeter

Väärtused

Kasutatav ribalaius (nm)

1260-1620 nm

Lainepikkus (nm)

SM 1310nm ja 1550nm või MM 850nm

Kättesaadav vahemiku sumbumine

0dB kuni 30dB koos 1dB sammuga

Attenuaatorid (0dB - 4dB)

+/- 0. 5

Attenuators (5dB - 30dB)

+/- 10% summutus

Peegeldus (UPC)

50dB

Polarisatsioonist sõltuv kadu

≤0, 2dB

Maksimaalne optiline sisendvõimsus

1W

Vastavus

Bellcore GR-910-CORE

Töötemperatuur

-40 / ℃ kuni + 75 / ℃

Säilitustemperatuur

-40 / ℃ kuni + 85 / ℃

Hot Tags: vaheseinte attenuator, Hiina, tarnijad, tootjad, osta, odav
Küsitlus