Võta meiega ühendust

Ark Fiber Tech Co., Ltd.
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Telefon: 86-755-85251801
Mobiil: 86-13530240369
E-post: shawn@arkoptics.com
E-post: ava@arkoptics.com


LC UPC Attenuator

Fiber optic attenuator on passiivne seade, mida kasutatakse kiudoptilise võrguühenduse signaali võimsuse vähendamiseks. Arkoptics toodab igasuguseid fikseeritud optilise nõrganaatorit, mille sumbumine on vahemikus 0dB kuni 30dB 1dB sammuga. See fikseeritud atenuaator on pistikuga, me nimetame ka meesteks naistele ...

Fiber optic attenuator on passiivne seade, mida kasutatakse kiudoptilise võrguühenduse signaali võimsuse vähendamiseks.

Arkoptics toodab igasuguseid fikseeritud optilise nõrganaatorit, mille sumbumine on vahemikus 0dB kuni 30dB 1dB sammuga. See fikseeritud atenuaator on pistikuga, me nimetame ka meesteks naissoost atenuaatoriks, seda saab kasutada otse kiudpatokordi lõpus , mis omakorda saab lisada otse optilisele adapterile.

Arkoptikast fikseeritud optilised nõrgendajad suudavad taluda maksimaalselt 1W optilist sisendvõimsust, täpse nõrgendamise tolerantsi ja stabiilset madala polarisatsioonist sõltuvat kaotust (PDL). Määratud polaarsust nii meeste kui ka naiste otsas, et tagada puhas otsak, on see suurepärane optiline jõudlus.

LC fiiberoptiline atenuaator kasutab CorActive-nõrgendavat kiudu, mis tagab stabiilse sumbumise taseme.LC meessoost naissoost atenuaatorile, millel on eriline kahe sulguri käivituslülitus, on lihtsam ühendada patchcordi ja muude optiliste instrumentide liides.LC-atenuaator on laialdaselt kasutusel telekommunikatsioonisüsteemis, test ja andmesidevõrgu seadmed, CATV ja CWDM DWDM süsteemid.

Arkoptica fiiberoptiliste atenuaatorite jaoks on saadaval erinevad pistikühendused, sh SC, LC, FC, ST ja MU. Pakume LC singlemode nõrgendajaid nii UPC-le kui ka APC-le 1dB-lt kuni 30dB-ni, et saavutada ülemaailmne võrguoperaatorite kiireim üleminekuperiood.

1.jpg

Omadused

• CorActive nõrgendav kiud
• 0dB kuni 30dB nõrgenduse väärtus
• LC-optiline nõrgendur, millel on kahekordne käepideme korpus
• Max 1W optiline sisendvõimsus
• Saadaval on nii LC UPC kui ka LC APC-atenuaator
• Madal PDL ja sisestamise kadu
• Summutuse täpsus: 0-4dB +/- 0,5, 5-30dB +/- 10%
• TIA / EIA, IEC, Tecordia ja RoHS nõuetele vastav
• UL94V-0 süttivuse hinnang

Tehniline spetsifikatsioon

Parameeter

Väärtused

Kasutatav ribalaius (nm)

1260-1620 nm

Lainepikkus (nm)

SM 1310nm ja 1550nm või MM 850nm

Kättesaadav vahemiku sumbumine

0dB kuni 30dB koos 1dB sammuga

Attenuaatorid (0dB - 4dB)

+/- 0,5

Attenuators (5dB - 30dB)

+/- 10% summutus

Peegeldamine (UPC / APC)

50dB / 60dB

Polarisatsioonist sõltuv kadu

≤0, 2dB

Maksimaalne optiline sisendvõimsus

1W

Standard

LC atenuaator: IEC61754-20

Vastavus

Telcordia GR-910-CORE

Töötemperatuur

-40 / ℃ kuni + 75 / ℃

Säilitustemperatuur

-40 / ℃ kuni + 85 / ℃

Hot Tags: LC UPC attenuator, Hiina, tarnijad, tootjad, osta, odav
Küsitlus