Võta meiega ühendust

Ark Fiber Tech Co., Ltd.
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Telefon: 86-755-85251801
Mobiil: 86-13530240369
E-post: shawn@arkoptics.com
E-post: ava@arkoptics.com


MPO 24 Fiber Breakout LGX kassett

Arkoptics pakub laialdast liini suure tihedusega MPO multifiber-pistikühendusega tooteid, sealhulgas MPO köisraudteliistud, MPO väljalõikevõtu / ventilaatori väljund, MPO klemmliistud ja pistikühendusega kaabel. Madala kadumisega ühemoodilised MPO-pistikud annavad tänapäevasel nõudlikul kiirel kiirusel vajaliku jõudluse ja usaldusväärsuse ...

Arkoptics pakub laialdast liini suure tihedusega MPO multifiber-pistikühendusega tooteid, sealhulgas MPO köisraudteliistud, MPO väljalõikevõtu / ventilaatori väljund, MPO klemmliistud ja pistikühendusega kaabel. Madala kadumisega ühemoodilised MPO-pistikud tagavad tänapäeva nõudlike kiire lairiba- ja andmesidevõrkude jaoks vajaliku jõudluse ja usaldusväärsuse. Multimode LaserWave® MPO džemprid ja fan-out-seadmed on mõeldud kiire, lühikese jõudlusega andmekeskuse rakenduste toetamiseks.


Mis puutub MPO / MTP läbikukkumise kõrgetasemeliste andmekeskuste infrastruktuurilahendustega, pakub Arkopics teie projektidele sobivaid LGX kassetid. Arhitektuuri LGX kassetid on loodud selleks, et need sobiksid tööstusharu standardse LGX-vorminguga, mida saab paigaldada 1U või 3U multislotti See on saadaval mitmes vormingus, näiteks MPO-d kuni 12x LC-plaastrite läbilöögiks, MPO kuni 24x-ni SC-plaate. Need MPO LGX kasseti moodulid pakuvad turvalist edastust MPO vahel LC- või SC-diskreetsete ühendustega.


MPO-24xLC (Duplex) plaastrid fanout LGX kassett moodul

图片 25.jpg

图片 26.jpg

Omadused

• Polaarsus A, B või C
• Valmisga varustatud MPO / MTP pistikud tehnilise tõmbe ja elastse disainiga 400 N ja 100 N / CM jaoks
• Spetsiaalne katse kõigile magistraalkaabli sadadele
• Uue põlvkonna lihtne värskendus 40G ja 100G jaoks
• 8 Fiber, 12 Fiber ja 24 Fiber südamikku, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 ja OS2 kaabel, pikkus meetrites
• Fanout koos ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000,
• Väliskateteks võivad olla OFNR, OFNP ja LSZH jne
• OFNR võib läbida UL-1666 põlemiskatse
• OFNP saab läbi UL-910 põlemiskatse
• LSZH vastab IEC60332-1 ja IEC60332-3 standardile

Optiline jõudlus

Lainepikkus: 1250-1650 nm

Lainepikkus: 850nm, 1300nm

Üksikmoodul 1310 / 1550nm

Multimode 850 / 1300nm

MPO IL: <0.35db, typ=""> LC IL≤0,2dB

Sisestamise kadu: <0.35db, typ=""> LC IL≤0,2dB

Hävitamine:
≤0.32dB / km @ 1310nm, ≤0.18dB / km @ 1550nm

Hävitamine:
≤2,3 dB / km @ 85 nm, ≤0,6 dB / km @ 1300 nm

Tagastuskaotus:> 55dB

Tagastuskaotus:> 20dB

Vastupidavus (500%): △ IL <>

Vastupidavus (500 matings): △ IL <0.2>

Endface: 8 ° APC

Endface: 0 ° PC

Töötemperatuur: -10 kuni + 60 ℃

Töötemperatuur: -10 kuni + 60 ℃

Ladustamistemperatuur: -40 kuni + 70 ℃

Ladustamistemperatuur: -40 kuni + 70 ℃

Aksiaalpinge: 100 N

Aksiaalpinge: 100 N

Hot Tags: MPO 24 fiber breakout LGX kassett, Hiina, tarnijad, tootjad, osta, odav
Küsitlus